Oksijen Lambda Sensörü
Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.
Sıralama seçin

Oksijen Sensörü Nedir?

Oksijen sensörü, otomobilin emisyon sisteminin en önemli parçalarından biridir. Elektronik motor kontrollerinin ilk günlerine dayanan bir bileşendir. Oksijen sensörü, arabanın performasının bir işareti olarak egzoz akışındaki oksijen miktarını izlemek ve katalitik konvertörlerin düzgün çalıştığını doğrulamak için tasarlanmıştır.

Oksijen Sensörü Arızası

Oksijen sensör arızasını tespit etmenin kesin yolu tanı kodu okuyucusudur. Oksijen sensörü arızasına sebep olabilecek bazı durumlarda anlayabileceğiniz bazı durumlar, aracınız daha az verimli çalışmasından, bazen zayıf bir rölantide, sabit gazda düzensiz sarsıntıya, sert çalıştırma sorunları, gibi istenmeyen sonuçlar görünebilir. Kontrol motor ışığının yanmasına neden olabilir ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilir.

Oksijen Lambda Sensörü Fiyatı

Oksijen sensörü fiyatı, aracınızın markasına ve modeline bağlı olarak size 100₺ ila 500₺ arasında masraf çıkartabilir. Eğer otomobiliniz için bir oksijen lambda sensörüne ihtiyaç duyuyorsanız deneyimli destek ekibimiz ve uygun fiyat garantisiyle sizlere yardımcı olmak için her daim hazırız.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.