Nasıl Arama Yapılır ?

Gelişmiş site aramamızı kullanın. Uygun yedek parçaları kolay ve rahat bulun

Parça Arama Yöntemleri

Parça Adı : Dikiz aynası, Debriyaj seti, Amortisör vb.

Araç Markası : Fiat, Renault, Citroen, Opel vb.

Araç Modeli : Fiorino, Berlingo, Astra, Sandero vb.

Parça Markası : Opar, Bosch, Valeo, Luk, Mais vb.

OEM Kodu : 03D115466A , 1444F0 , 9621805380

Esnek Arama : Fiat Fiorino 1.3 Fren Balata

Periyodik Bakım Robotu

Aracınızın bakımı için pratik çözüm burada! İhtiyacın olan yedek parça ürünü hızlıca bul sepetine ekle ve alışverişin keyfini çıkart!

1Araç Seçimi
1Araç Seçimi

Periyodik Bakım Robotu Nedir?

Araç bilgilerinizi girerek Otodeposu.com sistemi üzerinden aracınızı bulmak ve seçmekle başlar. Bilindiği üzere her araç belli bir kilometre ya da kullanım süresine ulaştıktan sonra  hava, yağ, yakıt ve polen filtreleri ile birlikte motor yağının da değiştirilmesi işlemine tutulurlar.  10.000 bakımı olarak da bilinen bu süreç aslında periyodik ya da dönemsel araç bakımıdır ve araç motorunun ömrünü otomatik olarak uzatarak motorun sorunsuz çalışmasını sağlar.

Filtre ve motor yağı değişimini ister profesyonel yardım alalım isterse kendimiz yapalım, aracımıza ait doğru filtrelerin ve uygun motor yağlarının seçimini ayrı ayrı yaparak zaman kaybetmekten ziyade tek seferde gerçekleştirmek araç sahiplerine ciddi kolaylıklar sağlar.

Otodeposu Bakım Robotu Nasıl Kullanılır ?

Çok basit bir süreçtir. Bunun için yapmanız gereken en önemli adım aracınızı sitemizin size özel hazırladığı araç seçim alanından seçmektir. Aracınızı bulduktan sonra sistem otomatik olarak sizi, Otodeposu.com tarafından aracınıza özel hazırlanmış ekrana yönlendirecektir. İstediğiniz ürünleri özel olarak kategorize edilmiş ekrandan seçebileceksiniz. En basit bakım robotunu siz de deneyimleyin.

Yükleniyor...